Про нас

Досвід.

Понад півстоліття «Дніпровський хлібокомбінат №5» повністю задовільняє вимогливі смаки споживачів, пропонуючи хліб і здобу, які за смаком і якістю можна порівняти з ніжною домашньою випічкою. Всі роки діяльності «Дніпровського хлібокомбінату №5» ми культивуємо та активно примножуємо традиції випікання якісного і смачного хліба.

Асортимент.

«Дніпровський хлібокомбінат № 5» виробляє близько 40 тонн хлібобулочних і кондитерських виробів за добу. Асортимент складають: хліб пшеничний, житньо-пшеничний, батони, здобні, булочні та кондитерські вироби – всього більше ніж 100 найменувань. Та асортимент весь час розвивається і вдосконалюється.

Якість.

Високий рівень нашої продукції підтверджено міжнародним сертифікатом якості ISO і відповідає вимогам ДСТУ. Колектив підприємства нараховує близько 300 висококваліфікованих працівників. «Дніпровський хлібокомбінат №5» є постійним  членом Асоціації «Дніпрохліб», що дає змогу бути на високому рівні розвитку хлібної галузі.

Модернізація.

Сьогодні «Дніпровський Хлібокомбінат №5», модернізуючи і нарощуючи потужності, оснастив своє виробництво печами німецької фірми Pfleiderer (Вернер і Пфляйдерер). Нові потужності дозволили нашому хлібокомбінату пекти хліб не тільки для жителів Дніпра, але і для всіх жителів Дніпропетровської, Запорізької та інших областей України.

Борошно.

«Дніпровський хлібокомбінат №5» входить до складу потужного українського аграрного холдингу. Завдяки його значним посівним площам, ми маємо доступ до найкращого зерна. Борошно для нашої продукції виробляється на власному підприємстві, оснащеному устаткуванням, виробленим в Данії. Виробництво борошна здійснюється під суворим контролем якості у власній лабораторії — адже саме якості та натуральності ми надаємо першочергове значення.

Інфраструктура.

Наша продукція з’являється на полицях магазинів у своїй первозданній свіжості завдяки сучасному автопарку, яким володіє підприємство. Наш хліб є в усіх торговельних мережах під власною торговою маркою «Дніпровський хлібокомбінат №5». Ми також маємо власну фірмову розвинену торгову мережу. Ми здатні обробляти та виконувати замовлення в найкоротший термін.

І головне — ми любимо пекти хліб. Любимо справу, якій присвячуємо своє життя, і щиро бажаємо забезпечити наших співгромадян найкращими, найсмачнішими хлібобулочними виробами. Адже ми, як ніхто інший, розуміємо, що означає для української сім’ї свіжий та духмяний хліб.

«Дніпровський хлібокомбінат №5» буде радий бачити Вас своїми партнерами чи споживачами!