Партнерам

Постачальникам

«Дніпровський хлібокомбінат №5» за роки свого існування залучив до своєї діяльності найкращих постачальників сировини, пакувальних матеріалів, устаткування та рекламних послуг.Ми вдячні нашим партнерам, що поставляють нам сировину, пакування та послуги тільки найкращої якості й сподіваємося на подальший розвиток цього партнерства.
Але час не стоїть на місці, підприємство стрімко розвивається та потребує нових видів сировини, устаткування та послуг, ми відкриті для нових постачальників.
Ми можемо гарантувати, що з боку  «Дніпровський хлібокомбінат №5» Ви одержите надійного партнера.
Надалі ми будемо інформувати на нашому сайті про наші потреби.
З пропозиціями просимо звертатися за телефонами, вказаними в розділі Контакти.

Покупцям

Сьогодні «Дніпровський хлібокомбінат№5» має розвинену власну торговельну мережу, наша продукція представлена у мережах «АТБ», «Варус» та інших торгових точках.
Та ми не зупиняємося, бо маємо резерви та тримаємо напрямок на подальший розвиток продажу хлібобулочних, кондитерських виробів та борошна.
Ми не тільки розвиваємо свою торговельну мережу, але й формуємо найкращі умови для співробітництва з будь-якими торговельними майданчиками: як з ритейлом, так і з крамницями формату «біля дому», та іншими.
«Дніпровський хлібокомбінат№5» має всі умови постачати продукцію найвищої якості, у широкому асортименті та у найменші терміни.
Одержати інформацію про умови співробітництва Ви можете, звернувшись за телефонами, вказаними в розділі Контакти.

Основні умови співробітництва